Taimo Tiimus

BGM Ehitus naaseb Aasperest suure võiduga

Esiliiga liider BGM Ehitus kasvatas võõrsil taas võiduarvet, kui SK Aaspere alistati 108:60.

Võrdselt alanud kohtumise avaperioodi lõpus trgi BGM Ehitus 16:2 spurdi ning asus 23:11 eduseisu. Esimese poolaja lõpuks loksusid jõuvahekorrad veelgi rohkem paika, kui tablool säras külaliste 42:19 edu.

Kolmandal veerandajal suutis BGM Ehitus vahe kasvatada juba 30-punktiliseks ning kohtumise lõpp oli vaid võidu vormistamise küsimus.

Võitjate poolel viskas Taimo Tiimus parimana 27 punkti. Kaotajate punktidest enam kui pooled viskas 33 punkti kogunud Arvo Püvi.

BGM Ehitus on kindel liider, olles võitnud 14 ning kaotanud vaid 2 mängu. SK Aaspere, kes pole võiduarvet avada suutnud, asub 15 kaotusega tabeli viimasel ehk 11. kohal.