Taimo Tiimus

BGM Ehitus alistas Järva-Jaani ning liigub põhiturniiri võidu suunas

Esiliigas sai kindla võidu liider BGM Ehitus, kes alistas kodusaalis Järva-Jaani Gümnaasium/Peetri kooli 104:71.

Kodumeeskond tegi sotid selgeks kohe esimesel veerandajal, asudes esimese 5 minutiga juhtima 16:2 ning teisele veerandajale mindi vastu 15-punktilises eduseisus 32:17. Teise perioodi alguses suutis Järva-Jaani küll veidi lähemale tulla, kuid BGM Ehitus viskas 10 vastuseta punkti ja poolajale mindi seisul 49:29.

Kolmandal veerandajal jätkas BGM Ehitus sealt, kus esimene poolaeg pooleli jäi ning kasvatas eduseisu viimaseks perioodiks juba 77:48-le. Kohtumise lõpp oli pelgalt vormistamise küsimus ning lõppskooriks kujunes 104:71.

Võitjate resultatiivsem oli Taimo Tiimus 29 punktiga. Kaotajate parimana tõi Martin Kivimäe 21 punkti, Viljar Pennert toetas teda 18 punktiga.

BGM Ehitus jätkab turniiritabelis liidrikohal, olles kogunud 13 võitu ja 2 kaotust. Järva-Jaani Gümnaasium/Peetri kool on 4 võidu ja 11 kaotusega 10. kohal.