Lauri Mets on Lääne-Virumaa Kossuliiga "Lennuäss 2017"

Karud karikamängus Lüganusele võimalust ei andnud

Kadrina Karud alustas oma karikateekonda Lüganuse vastu, alistades vastase tugeva teise poolaja toel koguni 96:73.

Kinniselt alanud mängus näitas tabloo viie minuti järel seisuks 6:6. Kodumeeskond haaras initsiatiivi esimese veerandaja lõpus, mil kolme minutiga tehti 11:3 vahespurt ja pääseti ette 20:12. Teise perioodi esimestel minutitel tuli Lüganuse järele ning vähendas kaotusseisu 19:21-le. Karud ei andnud aga ohje käest ning kasvatasid mõned minutid enne poolaja lõppu vahe kahekohaliseks (38:27). Viimane sõna jäi siiski Lüganusele, kes tabas lühikese aja jooksul kolm kaugviset ja pääses puhkepausiks ohtlikusse lähedusse – seisuks tablool 42:38.

Kohtumise saatus otsustati kolmanda veerandaja alguses, kui Karud kiirelt vahe taas suureks käristasid – 25:13 paremus viis meeskonnad viimasele veerandajale seisul 67:51. Kohtumise lõpus kärises vahe veelgi ning 23-punktiline vahe Lüganusele korduskohtumiseks erilist võimalust ei jäta.

Võitjad tuginesid peamiselt kolmele mängijale – Lauri Mets viskas 20, Enes Kita 19 ning Allan Ehte 18 punkti. Lüganuse parima olid Erik Raud 19 ja Reijo Peenema 15 punktiga.

Korduskohtumine toimub juba pühapäeval, 14. oktoobril kell 12:00 Maidla kooli spordihoones. Edasi pääseb parem meeskond kahe mängu kokkuvõttes. Veerandfinaalis ootab sellest paarist edasipääsejat Võsu – Ilves Transport vastasseisu võitja.