Hull teine poolaeg tõi Karudele esimese võidu

Testturniiri B-alagrupis sai esimese võidu valitsev meister Kadrina Karud, kes hullumeelse teise poolaja tulemusel alistas mulluse esiliiga meistri Ilves Transpordi 107:76.

Kadrina Karud
Kadrina Karud avasid testturniiril võiduarve (foto: Ain Liiva)

Suurte tõusude ja mõõnadega mängu alguses haaras initsiatiivi Kadrina meeskond, kes võitis esimese veerandaja 20:10. Teisel veerandajal läks aga Ilves Transport suurepärasesse hoogu ning viskas koguni 30 punkti, mis viis nad pikemale puhkepausile 40:39 eduseisus.

Poolajal ebaõnnestunud teisest veerandajast omad järeldused teinud Karud panid kolmandal veerandajal püsti tõelise viskekontserdi ning võitsid selle kümneminutilise perioodi koguni 40:18. Sellega oli kohtumise saatus otsustatud ning viimasel veerandajal vormistati numbriliselt suur 107:76 võit.

Koguni 17 kaugviset tabanud võitjate parimad olid Mehis Meltsa 22, Raimond Tribuntsov 21 ning Enes Kita 20 punktiga. Ilves Transpordi vägesid vedas harjumuspäraselt Rivo Täheste, kes viskas 23 punkti.