Škoda Kossuliiga karikajahti alustab 9 meeskonda

Škoda Kossuliiga hooaeg stardib traditsiooniliselt karikavõistlustega, kus sel hooajal osaleb 9 meeskonda.

Esmaspäeval 26 augustil Rakveres toimunud koosolekul loositi karikasarjas osalemissoovi avaldanud meeskonnad paaridesse.

Ülemiselt tabelipoolelt leiab 1/8 finaalpaarist (ainsnana) Lüganuse vs Hito/Suurköögid, kes oma mängud peavad ära mängima hiljemalt 15.10.2024-ks. Paari võitjale tuleb veerandfinaali vastaseks Sisekaitseakadeemia. Tabeli ülemises pooles on teises veerandfinaalis vastamisi kaks Tapa linna satsi Team Kaitsevägi vs Tapa Linna KK, antud paari esmene mäng juba täna algusega kell 17:45 Tapa Spordihoones. Veerandfinaalid peavad olema peetud hiljemalt 24.11.2024-ks

Alumises tabeli pooles on ees oodata samuti põnevaid vastasseise. Veerandfinaalis kohtuvad RLV Massive vs Vinni (uus meeskond kes liitub ka meistrivõistlustega) ja Kadrina Karud vs Simuna SK.

Veerandfinaalid nagu eepool nimetatud, tuleb ära mängida hiljemalt 24. novembriks ja poolfinaalid 15. detsembriks. Finaal toimub Tapa Spordikeskuses 21 detsembril algusega kell 15:00

Karikavõistluseid peetakse „kahest parem“ põhimõttel, ehk edasi järgmisesse ringi pääseb parem meeskond kahe mängu kokkuvõttes ning esimene mäng toimub tabelis allpool oleva meeskonna koduväljakul.

NB! Kossuliiga meistrivõistlused algavad oktoobris ning kõigil soovijatel on kuni tänaseni 15. septembrini aega meeskond mängudeks registreerida!