Ekonet Eesti

Kossuliigas on selgunud kõik medalimängudele jõudnud meeskonnad

Esiliiga põhiturniiri võitja ning valitsev karikavõitja “meie” Toidukaubad langes konkurentsist!

Laupäeval 30. aprillil sai Kadrina Spordihoones selgeks, et viimasena pääseb veerandfinaalist edas Tööriistamarket/Lüganuse. Kes tagas 80:73 võiduga kahe mängu kokkuvõttes, viie punktilise eduga, koha poolfinaalis ning 28.05.2022 Rakvere Spordihoonesse medalimängudele! Varasemalt olid koha juba poolfinaalis kindlustanud Ilves Transport vs Sõmeru ning Kadrina Karud, kes saavadki omale vastaseks naabermaakonna satsi – Tööriistamarket/Lüganuse.

Laupäeval peeti aga juba esiliigas esimene poolfinaalimäng Ilves Transpordi ja Sõmeru vahel mille kodumeeskond Ilves võitis tulemusega 83:78. Mängu algus ei tõotanud Sõmeru meestele midagi head ning esimene veerand kaotati seisuga 28:12, ka teine veerand ei toonud mängu pööret Ilves võitis poolaja tulemusega 48:26. Tundus et mäng ongi selleks korraks tehtud, kuid neljanda veerandaja teisest minutist alustasid Sõmeru mehed marulist spurti ning seisult 54:72 tehti kuue minutiga 22:0 ja asuti mängu juhtima 76:72! Sellest aga ei piisanud ning Martin Laandu 7 järjestikust punkti ja Kristo Saage vabavisked tõid tabloole lõppnumbrid 83:78 ning esimene poolfinaalmäng kuulus Ilves Transpordile. Seeria mängitakse kahe võiduni ja hetkel ei ole veel järgmist mänguaega teada, kohe kui selgub leiab selle kodulehelt ajakavast! Teine poolfinaali paari mäng leiab aset juba neljapäeval 05.05.2022 kell 19:30 Kadrina Spordihonnes, kus jooksevad väljakule siis Kadrina Karud vs Tööriistamarket/Lüganuse.