2020 aasta Karikavõitjaks tuli RSK Tarvas

Veel enne Jaanipäeva selgitati tagantjärgi 2020 aasta Lääne-Virumaa karikavõitja korvpallis.

16. juuni õhtul tulid Rakvere Spordihoones väljakule RSK Tarvas ja Simuna SK ning selgitasid maakonna karikavõitja 2020 aastal, kuna detsembris ei lasknud pandeemia seda finaali mängida. Vaido Rego juhendamisel osutusid korviderohkes mängus võitjaks RSK Tarva noored, kes alistas vastased tulemusega 120:100. Mängu esimene neljandik oli väga korviderohke ning näis, et mehed pole pika pausi ajal palli viskamist korvi unustanud. Simuna võitis avaveerandi tulemusega 33:29, kuid poolajaks said oma mängumootori täistuuridel tööle ka Tarva noored ja poolajale mindi nende juhtimisel 64:54. Poolajalt naastes pandi käiku juurde ja kolmanda veerandaja lõpus oldi juba juhtimas 95:78. Neljas mänguveerand oli juba pelgalt seisu vormistamine ning lõpuvile kõlades seisid tablool harvanähtavad numbrid RSK Tarvale 120:100 ja 2020 aasta võitjakarika said enda kätte noored Rakvere pallivõlurid.

Punktiderohkes mängus panustasid Simuna poolelt oma meeskonna kontosse enim Ander Talu 34 ja Kristo Saage 22 punktiga. Tarva vankrit vedasid Marcus Merimaa 24, Hendrik Johann Kerm 19 ja Markus Mikenberg 19 punktiga. Mängu parima tiitli teenis Hendrik Johann Kerm kelle efektiivsus näitaja mängus oli 28.

Nüüd aga jätkame 3×3 tänavakorvpalli viimaste etappidega juba sellel pühapäeval 04.07.2021 Haljalas ning viimane etapp 17.07.2021 Võsul.