Päästekool ühe jalaga karika veerandfinaalis

Väike-Maarja Päästekool astus karikavõistlustel suure sammu veerandfinaali suunas, kui avamängus alistati BGM Ehitus 95:63.

Kohtumise algus ennustas tasavägist vastasseisu – kümne minuti järel juhtis Päästekool 22:17. Teisel poolajal õnnestus päästjatel aga rünnakul endise hooga jätkata ning vastased suudeti samal ajal hoida vaid 11 punkti peal. Nii kasvatati poolajaks eduseis juba 47:28-le.

Kolmandal veerandajal püsis jõudude vahekord samaväärsena, viimasel veerandajal pani aga Päästekool veel ühe käigu juurde ning kasvatas teiseks mänguks vahe 32-punktiliseks.

Ühtlaselt skoori teinud Päästekooli ridades jõudis kahekohalise punktiskoorini viis mängijat. Parimatena tõid kuus kaugviset tabanud Markus Laanemets 24 ja Rauno Tikko 16 punkti. BGM Ehituse poolel vastas Hans Keskülla 18 punktiga.

Korduskohtumine toimub kolmapäeval, 30. oktoobril kell 19:15 Väike-Maarja Spordihoones. Selle paari võitja läheb järgmiseks ringis vastamisi “meie toidukaubad” meeskonnaga, kes pääses avaringist edasi ilma mängudeta, kuna Kadrina Karud viimasel hetkel loobusid.

Lääne-Virumaa Kossuliiga karikavõistluste finaal peetakse pühapäeval, 29. detsembril Rakvere Spordikeskuses.