Sõmeru jõudis karikavõistlustel kaheksa parema hulka

Kahel korral SK KNT alistanud Sõmeru jõudis karikavõistlustel kaheksa hulka

Karikavõistlustel on selgunud järgmine veerandfinalist, kelleks on kahel korral SK KNT üle mänginud Sõmeru meeskond.

Avakohtumine kulges väga tagasavägises võtmes. Sõmeru suutis esimesel veerandajal kätte võidelda neljapunktilise (15:11) edu, kuid teisel mänguperioodil õnnestus kodumeeskonnal vahet kahe punkti võrra vähendada – poolajaks näitas tabloo 32:30.

Kolmandal veerandajal kumbki meeskond mängu murrangut tuua ei suutnud, viimasele vaatusele mindi vastu Sõmeru 52:47 vedamisel. Kohtumise lõpus suutis külalised oma tahtmise siiski maksma panna ning võtsid 76:59 võidu. Et karikavõistlustel selgub edasipääseja kahe mängu kokkuvõttes tähendas see Sõmerule korduskohtumiseks 17-punktilist edumaad.

Teises mängus Sõmeru midagi juhuse hooleks ei jätnud. Juba avaperioodi järel juhiti 32:20, mis tähendas kahe mängu kokkuvõttes juba 29-punktilist ülekaalu. Poolajaks kasvatati vahe 57:40-le ning teine poolaeg oli vaid tulemuse vormistamise küsimus. Lõpuskoor 97:79 viis Sõmeru meeskonna kahe mängu kokkuvõttes 35-punktilise paremusega veerandfinaali.

Veerandfinaalis tuleb Sõmeru meeskonnal rinda pista kas Lüganuse või Võsuga. Esimese mängu võitis Lüganuse 93:76, korduskohtumine peetakse pühapäeval, 3. novembril kell 15:00 Maidla kooli spordihoones.

Lääne-Virumaa Kossuliiga karikafinaal toimub pühapäeval, 29. detsembril Rakvere Spordikeskuses.