RLV Massive

RLV Massive edenes karika teise ringi

Mullu üle mitme hooaja karikafinaalist eemale jäänud RLV Massive pääses veerandfinaali ühe mänguga, kui karikavõistluste avaringis alistati noorele järelkasvule kogemusi andev Järva-Jaani Gümnaasium/Peetri kool 153:48.

RLV Massive pani noorte (peamiselt 14.-15. aastased) vastu täiskäigu sisse kohe algusest. Esimene veerandaeg võideti 28:6 ning poolajale mindi seisul 73:21.

Kolmandal veerandajal oli mäng võrdsem, kuid võõrustajate 19-le punktile vastasid vastased siiski koguni 35ga. Kohtumise lõpus said Järva-Jaani tulevased pallivõlurid veel ühe tulevikuks hea õppetunni kaitsemängu osas, sest külalistel lasti visata 45 punkti 8 vastu vastu.

Veerandfinaalis on RLV Massive vastaseks valitsev karikaomanik RSK Tarvas. Lääne-Virumaa Kossuliiga karikafinaal toimub pühapäeval, 29. detsembril Rakvere Spordikeskuses.