Võsu lõpetas Vinni karikateekonna

Lääne-Virumaa Kossuliiga karikavõistlustel selgus veel üks veerandfinalist, kui Võsu alistas kahes kohtumises maakonna liigas come-back’i teinud Vinni Tammed. Võsul peetud kohtumises olid nende võidunumbrid 81:50 ning Vinnis 67:55.

Ragnar Heek
Ragnar Heek ja Vinni Tammed karikavõistlustel teise ringi ei pääsenud (nr 7, foto: Ain Liiva)

Võsul toimunud avakohtumises läks kodumeeskond kiiresti oma teed – 13:9 seisult tehti 9:0 vahespurt ning esimene veerandaeg võideti 22:14. Teisel perioodil keeras Võsu kaitses veel vinti peale ning kuue mehega kohale tulnud Vinni meeskonnal skooritegemiseks häid võimalusi ei jäänud. Esimese poolaja lõpuks oli kohtumise saatus otsustatud – Võsu juhtis juba 47:22.

Kolmandal veerandajal said korvilt kaane maha ka külalised, kuid vahet oluliselt tagasi mängida ei suudetud. Kolmas veerandaeg Võsule 61:41 ning lõpuvile kõlades särasid tablool kodumeeskonna 81:50 võidunumbrid, mis korduskohtumiseks Vinni Tammedele enam võimalust ei jätnud.

Võitjate resultatiivseimad olid Jarlet Mägi 17 ning Karl Erich Orgusaar 15 punktiga. Vinni ridades kogus Ragnar Heek 17 punkti, Kristjan Kokorev lisas 14 punkti.

Päev hiljem Vinnis tehtud kohtumises jätkas Võsu meeskond sealt, kust päev varem pooleli jäi. Esimese veerandaja järel juhiti juba 20:9 ning poolajaks säras tablool 28:23. Kolmandal veerandajal oli Vinnil võimalus vastastele järele jõuda, kuid sel perioodil suudeti sihile saata vaid 3 vabviset 12st ning viimasele veerandajale mindi ikkagi Võsu 41:35 eduseisul. Kohtumise lõpus kasvatas külalismeeskond vahe taas kahekohaliseks ning lahkus Vinnist 67:55 võiduga.

Uudise kirjutamise ajaks mängu statistika veel puudus. Järgmises ringis läheb Võsu meeskond vastamisi RSK Tarvas I – RLV Massive paari võitjaga. Esimese mängu kallutas enda kasuks RLV Massive 72:66, korduskohtumine peetakse juba neljapäeval 28. septembril kell 19:15 Haljalas.