Vinni Tammed tõusis esiliigas play-off kohale

Esiliiga printsipiaalses vastasseisus läksid vastamisi Vinni Tammed ning Rakvere Tööriistamarket. Siiani hoidis Tööriistamarket kuuendat kohta, mis viiks nad Eesti Ööjooks Kossuliiga esiliiga play-off’i ning Vinni Tammed olid kohe kannul. Pühapäevases kohtumises pani 89:79 paremuse maksma aga Vinni meeskond, kes tõusis kolm vooru enne põhiturniiri lõppu ise Rakvere meeskonna asemel viimasele play-off kohale.

Erik Kaasik
Erik Kaasiku 30 punkti vedasid Vinni Tammed võidule (foto: Ain Liiva)

span style=”text-align: justify;”>Vinni meeskond alustas kohtumist hästi ning võitis esimese veerandaja 27:21. Isukalt jätkati skooritegemist ka teisel veerandajal, mille tulemusena kasvatati poolajaks eduseis 55:43-le.

Teisel poolajal mängupilt võrdsustus, kuid kodumeeskond suutis siiski kontrolli enda käes hoida. Tööriistamarket küll võitis napilt teise poolaja, kuid kogu mäng siiski Vinni Tammedele tulemusega 89:79.

Suurepärases hoos oli Erik Kaasik, kes kostitas Rakvere meeskond 30 punktiga, kolm Vinni meeskonna mängijat lisas 12 punkti. Rakvere Tööriistamarketi parimad olid Kiur Thomas Vehmanen 18 ning Sten Küüsmaa 16 punktiga.