Erik Kaasik

Vinni Tammed panid SK KNT’le “paki”

Esiliigas sai ootamatult suure võidu SK Vinni Tammed, kes alistas SK KNT koguni 92:52.

Esimesel veerandajal oli mäng seejuures SK KNT kontrolli all – avaperiood võideti 22:16. Teise veerandaja alguses tegi Vinni 12:2 spurdi ning asus mängu 28:24 juhtima. Poolaja lõpuks kasvatati eduseis juba kahekohaliseks – 46:36.

Teisel poolajal ei andnud külalised Kunda meeskonnale mingit sõnaõigust – 46:16 paremuse tulemusel kallutati kogu mäng enda kasuks koguni 40-punktilise ülekaaluga.

Võitjate parimana viskas Erik Kaasik 22 punkti, Kristo Tammiksaar toetas 18 punktiga. Kaotajate resultatiivseimaks tõusis ainsana kahekohalise punktisummani jõudnud Ivar Palk, kes viskas 10 punkti.

Kaks vooru enne põhiturniiri lõppu on Vinni meeskonnal kirjas 11 võitu ja 7 kaotust, millega hoitakse 4. kohta. 9 võidu kõrvale 9. kaotuse teeninud SK KNT on 7. positsioonil.