Asko Meiner

Vinni Tammed kodusaalis Sõmerule vastu ei saanud

Esiliiga vastasseis Sõmeru ja Vinni Tammede vahel kujunes oodatult põnevaks – magusa 76:67 võidu kirjutas võõrsil tabelisse Sõmeru meeskond.

Mängu alguses paremini käima saanud Sõmeru haaras kohe juhtohjad enda kätte, asudes juhtima 15:8. Tugeva veerandaja lõpuga mängis Vinni vahe tagasi, kuid teisele veerandile mindi siiski 2-punktilises kaotusseisus (18:20). Sarnaselt mängu algusele suutsid külalised ka teisel veerandajal spurdi teha ning vahe 11-punktiliseks kasvatada. Oliver Pere viimase minuti korvidest suutsid külalised poolajaks vahe siiski ühekohaliseks vähendada – puhkama mindi seisul 46:37.

Teisel poolajal jõudude vahekorras muudatusi ei toimunud, Sõmeru suutis kätte võidetud edu hoida. Viimasele perioodile mindi seisul 61:50 ning kohtumise lõpuks särasid tablool numbrid 76:67.

Võitjate parimateks kerkisid Asko Meiner 18 ning Argo Höövelson 17 punktiga, kaotajate ridades viskasid 12 punkti Karl Gustav Kello ja Tristan Frederik Murumägi.

10 võitu ja 3 kaotust kogunud Sõmeru on teisel kohal, 12st mängust 7 võitnud Vinni Tammede päralt on kuues koht.