Karel Kutser

Vinni meeskond võttis kodusaalis Aaspere vastu oma

Esiliigas sai järjekordse võidu SK Vinni Tammed, kes alistas kodusaalis SK Aaspere võistkonna 88:74.

Kodumeeskond haaras juhtohjad kohe esimestest minutitest ning võitis esimese veerandaja seisuga 20:12. Teisel veerandajal näitas Vinni veel rohkem võimu ja poolajaks oli vahe juba 20 punkti – 43:23.

Pärast poolajapausi oli SK Aaspere paremini valmis, tehes 11:1 spurdi. Parimal hetkel kahanes vahe vaid kuuepunktiliseks (49:43), kuid viimaseks veerandajaks suutis Vinni taas vahet suurendada – tablool säras 61:48 eduseis. Ka viimasel perioodil suutis Aaspere taas lähemale tulla, kuid päris kätte vastast täna ei saadudki ning lõpuvile tähistas Vinni meeskonna 88:74 võitu.

Võitjate parimana viskas 29 punkti Karel Kutser, Kadrina Karudest madalamasse liigasse liikunud Tristan Frederik Murumägi panustas uue võistkonna edusse 18 punkti. Kaotajate parimatena viskasid Martin Põldre ja Tanel Toomejõe vastavalt 15 ja 14 punkti.

Neljast mängust kolm võitu teeninud Vinni Tammed jagavad sellega 4.-5. kohta, SK Aaspere pole seni veel võidurõõmu maitsta saanud ning paikneb tabeli lõpuosas.