Rakvere Tööriistamarket

Tööriistamarketile võõrsilt suur võit Aaspere üle

Esiliigas kirjutas tabelisse kindla võidu juurde Rakvere Tööriistamarket, alistades võõrsil 101:67 SK Aaspere.

Tööriistamarket haaras ohjad kohe algusest oma kätte, asudes 16:0 juhtima. SK Aaspere vähendas vahe küll viiele punktile, kuid veerandaja lõpuks läks Tööriistamarket taas oma teed – ja esimene periood lõppes seisul 28:13. Teisel veerandajal jätkus mäng samas rütmis ning poolajavileks olid numbrid kodumeeskonna poolt vaadatuna 26:59.

Kolmandal veerandajal oli mäng võrdsem, kuid vahe püsis külalistele endiselt ohutu. Viimase veerandaja võitis SK Aaspere skooriga 23:21, kuid suurest kaotusest see enam ei päästnud.

Võitjate poolel olid vastavalt 22 ja 19 punktiga resultatiivseimad Arvan-Johannes Lippasaar ja Kristo Tammiksaar. SK Aaspere suurim skooritegija oli Rasmus Mägi samuti 22 punktiga.

Rakvere Tööriistamarket on neljast mängust kogunud kolm võitu ja ühe kaotuse, SK Aaspere on kaotanud kõik kolm kohtumist.