Rainis Naur

Tööriistamarket lõpetas võidupõua Aaspere alistamisega

Esiliigas sai üle pika aja võidurõõmu tunda Rakvere Tööriistamarket, kes alistas SK Aaspere 80:67

Mäng algas tasavägiselt, neljandal minutil suutis Tööriistamarket aga teha 11:2 spurdi ning asus mängu juhtima 19:8. Kodumeeskond suutis kätte võidetud vahet hoida veerandaja lõpuni ning teisele perioodile mindi vastu 27:17 eduseisus. Teisel veerandajal mängus muutust ei toimunud ning poolajapausile minnes näitas tabloo seisuks 41:33.

Kolmandal veerandil suutis SK Aaspere korraks vahe vaid viiele punktile vähendada (52:47), Tööriistamarket lõpetas aga veerandaja 15:3 spurdiga ning viimasele veerandajale mindi juba 17-punktilises eduseisus. Kohtumise lõpus Aaspere meeskond vahet tagasi mängida ei suutnud hoidis ning Tööriistamarket lõpetas võidupõua 80:67 paremusega.

Tööriistamarketi resultatiivseimaks kerkis Rainis Naur, kes viskas 22 punkti. Vastatse skoori kasvatas enim Aivo Aru, kes kogus üleplatsimehena 25 punkti.

Tööriistamarket on 6 võidu ja 8 kaotusega 6. kohal. SK Aaspere pole 12 vooru järel võiduarvet avada suutnud ning asub viimasel tabelireal.