Kristo Tammiksaar

Tööriistamarket lõpetas Vinni Tammede võidujada

Esiliigas suurepärase hooaja alguse teinud SK Vinni Tammed pidi sel hooajal teistkordselt kaotusekibedust tundma, kui võõrsil jäädi 90:105 alla Rakvere Tööriistamarketile.

Kodumeeskond alustas kohtumist maruliselt, visates avaperioodil 33 külaliste 22 vastu. Teise veerandaja keskpaigas jõudis Vinni meeskond korraks vaid punkti (37:36) kaugusele, kuid poolajaks kasvatas Tööriistamarket vahe taas suuremaks – 57:48.

Kolmandal veerandajal paisus vahe veelgi, parimal hetkel näitas tabloo kodumeeskonna 71:52 eduseisu. Vinni Tammed lõpetas perioodi 14:6 spurdiga ning vähendas kaotusseisu enne viimast veerandaega 67:77-le. Neljandal veerandajal sulas vahe hetkeks ka ühekohaliseks, kuid kohtumise lõpus läks Tööriistamarket siiski oma teed ning võttis lõpuks numbriliselt kindla võidu.

Kristo Tammiksaar oli 28 punktiga võitjate parim, Timo Tubli toetas 21 punktiga. Vinni meeskonnas vastasid Ragnar Heek 22 ning Erik Kaasik 19 punktiga.

Rakvere Tööriistmarketi võit tõstis nad turniiritabelis Vinni Tammede kõrvale 2.-3. kohta jagama, mõlemad meeskonnad on seitsmest mängust kogunud 5 võitu ja 2 kaotust.