Tarvasele kindel võit Rakke üle

Testturniiri A-alagrupis võttis suure võidu RSK Tarvas I meeskond, kes oli kodusaalis 105:54 parem SK Rakke võistkonnast.

Mihkel Kurg
Mihkel Kurg oli Tarvase resultatiivseim 23 punktiga (foto: Ain Liiva)

Mängu algus kulges küll Tarvase kontrolli all, kuid Rakke püsis mängus – viiendal minutil näitas tabloo 10:7. Järgmise kolme minutiga tegi kodumeeskond aga 17:0 spurdi ning esimese veerandaja järel juhiti juba 31:16. Teisel veerandajal suutis Rakke vahe korraks kümnele punktile mängida (36:26), kuid poolaeg Tarvasele 48:28.

Teiseks poolajaks Rakke mängijatel enam jaksu polnud. Tarvas juhtis kolmanda veerandaja järel juba 78:49 ning mängu lõpuvile kõlades särasid tablool 105:54 võidunumbrid.

Võitjate parimad olid Mihkel Kurg 23, Ander Talu 19 ning Kristjan Kruusimaa 17 punktiga. Rakke poolel vastasid Ergo Sildmets 18 ja Sten-Hendrik Kendaru 12 punktiga.

RSK Tarvas I meeskond jagab 5 võidu ja 1 kaotusega A-alagrupi 2.-3. kohta, SK Rakke on 1 võidu ja 5 kaotusega kaheksandal kohal.