Tõnis Peil

Tarvas alustas hooaega võiduga RLV Massive üle

Lääne-Virumaa Kossuliiga meistriliigas oli tiitlikaitsja RSK Tarvas kolmapäeva õhtul koduväljakul vastamisi kevadise finaalivastase RLV Massive meeskonnaga ning võttis 79:72 võidu.

Treener Vaido Rego juhendatav tiitlikaitsa pani kohe kohtumise alguses korralikud tuurid peale ja juhtis avapoolaja lõppedes 44:25.

Teisel poolajal leidsid ennast järjest rohkem ka külalised, kes asusid vahet vähendama. Otsustavat, neljandat mänguveerandit alustati sellest hoolimata väljakuperemeeste 59:47 juhtimisel. Ehkki seitsme mängijaga rassinud RLV Massive tuli eelviimaseks minutiks lausa nelja punkti kaugusele (69:73), jäeti võidupunktid lõppskooriga 79:72 Rakveresse.

RSK Tarvas meeskonna tulemuslikumad olid Tõnis Peil ja Erik Kaasik võrdselt 17 punktiga. RLV Massive poolel vastasid Cristo Kens 19 ning Roman Konontšuk 17 punktiga.

RSK Tarvasele oli võidumäng hooaja avalöögiks Lääne-Virumaa Kossuliigas, RLV Massive’il oli enne tänast kirjas 67:55 võit Lüganuse üle.