Martin Laandu

Tarvas alistas kindlalt Lüganuse, veerandfinaalis vastaseks RLV Massive

Meistriliiga põhiturniiri eelviimases voorus ristus RSK Tarva tee Lüganusega. Rakvere meeskond võttis kodusaalis kindla 93:69 võidu.

Võõrustajad panid kohe avaminutitest täiskäigu sisse ning asusid kiiresti 11:0 eduseisu ja võitsid avaperioodi 35:15. Poolajaks kasvatati eduseis juba 62:31-le ning lõpuvile kõlades särasid tablool 93:69 võidunumbrid.

Võitjate resultatiivseimaks kerkis 19 punktiga Martin Laandu, kaotajate poolel vastasid Egert Malts 17 ning Jussi Kaldaru 16 punkti.

RSK Tarvas jagab turniiritabelis 5 võidu ja 6 kaotusega 4.-5. kohta RLV Massive meeskonnaga. Samad võistkonnad lähevad omavahel vastamisi ka veerandfinaalis. 3 võitu ja 8 kaotust teeninud Lüganuse asub 6. kohal ning läheb veerandfinaalis vastamisi kas 1JVBr meeskonna või Kadrina Karudega.