Karel Kutser

Taas viimasel veerandajal kustunud Järva-Jaani kaotas Vinni Tammedele

Esiliigas oli teist vooru järjest oma võiduarve avamisele väga lähedal liiga uustulnuk Järva-Jaani Gümnaasium/Peetri kool, kuid sarnaselt nädal varem kodusaalis saadud kaotusele anti ka nüüd mäng käest viimasel veerandajal, kui Vinni Tammedele vannuti võõrsil alla 81:76.

Külalised alustasid kohtumist kindlamalt ning võitsid esimese perioodi 18:12. Vinni Tammed ei suutnud kohtumisse pööret tuua ka teisel veerandajal ning Järva-Jaani kasvatas poolajaks vahe juba ühekale punktile (40:31).

Kolmandal veerandajal sai ka Vinni oma mängu paremini käima ja näitas kindlamat minekut. Kolmas veerand võideti 26:19 ning vähendati kaotusseis viimaseks perioodiks vaid kahele punktile – 59:57. Mängu saatus otsustati neljanda veerandaja esimese viie minutiga, mille jooksul kodumeeskond viskas 12 vastuseta punkti ning läks oma teed.

Võitjate poolel tegid skoori kõik väljakul käinud mehed, resultatiivsem oli Karel Kutser 19 punktiga. Järva-Jaani meeskonna suurimad skooritegijad oli Uku Pilv 23, Martin Kasemetsa 22 ning Viljar Pennert 19 punktiga.

Vinni on kogunud senisest 3 mängust 2 võitu ja ühe kaotuse, millega jagatakse 5.-6. kohta. Sarnaselt SK Aaspere meeskonnale pole ka Järva-Jaani nelja kohtumisega veel oma võiduarvet avada suutnud.