Suurelt Lüganuse alistanud Karud tagasid play-off pääsme

Kadrina Karud kindlustas teise meistriliiga meeskonnana play-off’i pääsu, kui võõrsil alistati suurelt 81:49 Lüganuse.

Loetud päevad tagasi kodusaalis viimase veerandajaga RSK Tarva vastu võidu maha mänginud Karud alustasid isukalt, asudes esimese veerandajaga 20:13 eduseisu. Jõudude vahekord püsis sellisena kuni teise perioodi kuuenda minutini, mil tablool säras külaliste 31:21 eduseis. Karud lõpetasid aga poolaja 9:2 spurdiga ning poolajaks oli vahe seega juba 40:23.

Kolmandal veerandajal Kadrina meeskonna domineerimine jätkus ning viimaseks veerandajaks kasvatati eduseisu veelgi (53:34). Kohtumise lõpuvaatuse jooksul kuus kaugviset tabanud Karud kasvatasid lõpuks vahe koguni 32-punktiliseks ning kindlustasid võiduga ühtlasi ka play-off koha.

Karude resultatiivseimaks kerkis 24 punktiga Lauri Mets, Lüganuse poolel vastasid Erik Raud ja Reijo Peenema 11 punktiga.

Karudel on põhiturniiril jäänud pidada veel kaks mängu, hetkel ollakse 6 võidu ja 4 kaotusega teisel kohal, kuid Väike-Maarja Päästekoolil on sama võitude arvu juures kaks mängu vähem peetud. 2 võitu ja 7 kaotust teeninud Lüganuse on hetkel suurima kaotuste arvuga meeskond, kes võitleb viimase play-off koha nimel Simuna Spordiklubiga.