Allan Ehte

Suure võidu teeninud Kadrina Karud tõusid meistriliiga liiderkolmikusse

Kadrina Karud alustasid meistriliiga teist ringi bravuurika võiduga, alistades kodusaalis 111:71 Simuna Spordiklubi.

Mängu saatus otsustadi juba avaperioodiga, mil 0:3 kaotusseisu jäänud Karud tegid 21:2 spurdi ning asusid teiseks veerandajaks 24:9 juhtima. Esimesest ehmatusest kosunud Simuna suutis viis minutit enne poolajavilet küll kaotusseisu seitsmele punktile (31:24) vähendada, kuid pikale puhkepausile minnes oli vahe taas suurem – 53:38.

Lõplikult läksid Karud eest teise poolaja alguses tehtud 19:4 spurdiga, mille järel säras tablool 30-punktiline 72:42 eduseis. Mängu lõpp enam muutust ei toonud ning lõpptulemuseks vormistati 111:71.

Võitjate resultatiivseim oli 34 punktiga Allan Ehte, Lauri Mets lisas 23 punkti. Simuna meeskonnal tegi skoori vaid viis mängijat, parimana tõi Eerik Sillamaa 28 punkti.

Võit tõstis Kadrina Karud koos 1JVBr’i ja Väike-Maarja Päästekooliga 1.-3. kohta jagama, kõigil on kirjas 5 võitu ja 2 kaotust. Vastupidise saldoga Simuna Spordiklubi jätkab 6. kohal.