Asko Meiner

Suur võit tõstis Sõmeru teiseks

Esiliiga teise ringi alguses sai mõneti ootamatult suure võidu kirja Sõmeru meeskond, kes alistas kodusaalis 98:64 “meie toidukaubad”.

Kodumeeskond kontrollis asjade käiku algusest lõpuni – esimese veerandaja järel juhiti 23:16 ning poolajaks kasvas vahe juba 16-punktile.

Kolmandal veerandajal pani Sõmeru hoogu veelgi juurde ning kasvatas rohkete vabavisete toel eduseisu juba pea 30-punktiliseks. Viimane veerandaeg kulus tulemuse vormistamiseks ning lõppnumbriteks kujunesid 98:64.

Võitjate ridades kerkis 21 punktiga parimaks Asko Meiner, Andres Saukas toetas teda 16 punktiga. Kaotajate parim oli 17 punktiga Raigo Pärs.

Sõmeru on nüüd 8 võidu ja 3 kaotusega 2. kohal. “Meie toidukaubad” on kogunud 5 võitu ja 6 kaotust, millega jagatakse 7.-8. positsiooni.