Arlis Krikk

Sõmerule võõrsilt Ivaxi vastu kindel võit

Hooaega tagasihoidlikult alustanud Sõmeru meeskond sai eile tabelisse võidulisa, kui võõrsil alistati Simuna Ivax 83:63.

Kohtumise esimene veerand möödus punkt-punkti heitluses – perioodi lõpuks näitas tabloo kodumeeskonna minimaalset 24:23 eduseisu. Teine veerandaeg kuulus juba täielikult Sõmeru meeskonnale, kes suutis teha 18:0 spurdi ning pooolajavileks 48:33 juhtima pääseda.

Teine poolaeg möödus samuti Sõmeru juhtimisel – kolmandal veerandajal kodumeeskond kaotusseisu vähendada ei suutnud ning mängu viimase veerandaja 22:12 ülekaal andis külalistele lõpuks veenva võidu.

Üleplatsimeheks kerkis Sõmeru meeskonna mängija Arlis Krikk, kes kogus 25 punkti. Kaarel Kristjan Rink toetas teda 16 punktiga. Kaotajate parimad olid Virmo Tammemägi 17 ning Mehis Meltsa 16 punktiga.

Sõmeru jagab nüüd turniiritabelis 5.-7. kohta, olles 6st mängust võitnud 3. Simuna Ivaxil on kirjas 2 võitu ja 4 kaotust, millega ollakse 8.-9. kohal.