Andres Saukas

Sõmerule kindel võit Tööriistamarketi üle

Avavoorus kaotusega leppinud Sõmeru meeskond avas oma võiduarve reedel, kui kodusaalis alistati hõreda koosseisuga Rakvere Tööriistamarket 76:62.

Sõmeru asus kohtumist nelja minutiga 8:0 juhtima, kuid lasi külalised esimese veerandaja lõpuks lähemale (19:15). Teise perioodi alguses õnnestus Tööriistamarketil Timo Tubli kolme tabamuse järel hetkeks ka 23:21 juhtima pääseda, kuid poolaeg kuulus siiski 36:32 Sõmerule.

Teise poolaja alguses jõudsid külalised korraks veel 36:36 viigini, seejärel läks kodumeeskond aga oma teed. Kolmanda veerandaja lõpuks oli vahe kasvanud 59:40-le ning viimasel perioodil mängus pööret ei toimunud.

Sõmeru resultatiivseimad olid Andres Saukas 17 ja Aivo Timm 13 punktiga, üleplatsi meheks kerkis aga Tööriistamarketi mängija Timo Tubli, kes viskas 22 punkti.