Sõmeru Tarvasele vastu ei saanud

Testturniiri A-alagrupis sai tabelisse võidu juurde RSK Tarvas I meeskond, alistades kodusaalis Sõmeru meeskonna kindlalt 92:67.

Ander Talu
Ander Talu viskas Sõmeru vastu 31 punkti (foto: Ain Liiva)

Tarvase pani kohe algusest täiskäigu sisse ning otsustas mängu saatuse esimese veerandajaga, mis võideti 26:9. Sama hoogsalt jätkati ka teisel veerandajal – poolajaks näitas tabloo kodumeeskonna 54:28 eduseisu. Teine poolaeg kulges juba rahulikumas ning võrdsemas rütmis ning vahe enam suuremaks ei kasvanud.

Võitjate parim oli 31 punktiga Ander Talu, mitme liidri puudumisel kerkis Sõmeru meeskonna parimaks Madis Kerge 16 punktiga, Karl Lugenberg lisas 14 punkti.

6 võidu ja 1 kaotusega jagab Tarvas A-alagrupi 1.-3. kohta, Sõmeru on kogunud 4 võitu ja 3 kaotust, mis annab viienda koha.

Testturniiri viimases voorus võõrustab RSK Tarvas I meeskond Tamsalu/JaKon Ehitust, Sõmeru vastaseks on 1JVBr.