Andres Saukas

Sõmeru purustas kodusaalis SK KNT

Esiliigas sai suure võidu Sõmeru meeskond, alistades kodusaalis SK KNT 109:63. BGM Ehitusest ühe mängu enam pidanud Sõmeru tõusis võiduga ka esiliiga liidriks.

Esimene veerandaeg möödus kuni neljanda minutini tasavägiselt, siis ärkas Sõmeru meeskond ning läks oma teed, võites veerandaja 28:14. Teisel veerandajal jätkus Sõmeru meeskonna ülemvõim, kes suutis visata 32 punkti vastaste 9 vastu ning poolajale mindi juba 37-punktilises eduseisus (60:27).

Kolmandal veerandajal mängus muutust ei toimunud, viimasel veerandajal suutis Sõmeru veelgi vahet kasvatada ning lõppskooriks oli vahe juba 46 punkti (109:63).

Võitjate poolel hoolitsesid skoori eest enim kolm meest – Andres Saukas 26, Arlis Krikk 22 ja Aivo Timm 20 punkti. Kaotajate parim oli 20 punktiga Tauri Tomson.

Sõmeru tõusis hetkeks turniiritabelis esimesele kohale, neil on nüüd kirjas 11 võitu ja 3 kaotust. SK KNT asub 5. kohal, olles 14st mängust võitnud pooled.