Andres Saukas

Sõmeru alistas suurelt Aaspere

Esiliigas sai järjekordse võidu kirja Sõmeru meeskond, kes alistas SK Aaspere suurelt 93:53.

Mänguks hästi häälestunud Sõmeru asus kohe 15:1 juhtima. Veerandaja lõpus ärkasid ka Aaspere mängijad, vähendades vahe 9-punktiliseks 25:16. Teisel veerandajal suutis kodumeeskond vahet normaalsena hoida, kuid 2 minutit enne poolajapausi tegi Sõmeru 12:4 spurdi ning kasvatas vahe 48:27-le.

Kolmandal veerandajal suutis Aaspere vahet küll kolme punkti võrra vähendada, kuid kohtumise lõpp kuulus täielikult Sõmerule, kes viskas 30 punkti vastaste 8 vastu.

Üleplatsi meheks kerkis Andres Saukas 30 punktiga. Kaotajate poolel jõudis kahekohalise punktisummani vaid Martin Põldre, kes kogus 10 punkti.

Sõmerul on kirjas 6 võitu ja 3 kaotust, millega jagatakse turniiritabelis 2.-3. kohta Ilves Transpordiga. SK Aaspere pole 9 mänguga võiduarvet avada suutnud ning asub viimasel ehk 11. kohal.