SK KNT taas nelja parema hulgas

Põhiturniiri viiendal kohal lõpetanud kahe viimase hooaja finalist SK KNT alistas veerandfinaalis kahel korral neljanda asetusega Simuna Ivaxi ning jõudis taas nelja parema hulka.

Gert Press
Gert Press viskas SK KNT parimana 19 punkti (foto: Ain Liiva)

Kui esimene mäng Kundas lõppes SK KNT meeskonna 8-punktilise paremusega, siis kordusmängus pandi jõuvahekorrad veelgi selgemini paika. Tervet mängu kontrollinud külalised võitsid esimese veerandaja 12:7 ning juhtisid poolajaks 32:27.

Teisel poolajal pandi hoogu veelgi juurde ning kasvatati eduseis juba 20-punktiliseks. 78:62 võit viis kundalased kahe mängu kokkuvõttes 24-punktilise ülekaaluga poolfinaali.

Võitjate parim oli 19 punktiga Gert Press, 18 punkti lisas Toomas Hain. Simuna poolel vastasid Eerik Sillamaa 14 ning Ergo Sildmets 13 punktiga.

Nelja parema hulgas on SK KNT meeskonna vastaseks põhiturniiri võitja Ekonet Eesti. Kahe võiduni toimuva seeria esimene ja vajadusel ka kolmas mäng toimuvad Ekonet Eesti koduväljakul.

Eesti Ööjooks Kossuliiga finaalpäev toimub laupäeval 5. mail Rakvere Spordikeskuses.