Toomas Hain

SK KNT seilab võidulainel, maha niideti ka Vinni Tammed

Esiliigas seilab võidulainel SK KNT meeskond, kes alistas võõrsil Vinni Tammed 80:69.

Esimese veerandaja keskpaigaks õnnestus kodumeeskonnal viie punktiga ette pääseda, kuid SK KNT vastas kolme järjestikuse kaugviskega ja võttis juhtohjad üle ning võitis esimese veerandaja 21:17. Teisel veerandajal kasvatasid külalised eduseisu veelgi ning juhtisid kaks minutit enne poolaja lõppu juba kahekohalise vahega. Poolaja lõpu eel õnnestus Vinni Tammedel teha 11:2 vahespurt ning kaotusseis 39:37-le vähendada.

Teise poolaja alguses jätkati punkt-punkti heitluses ning kodumeeskonnal oli võimalus ka juhtima minna, kuid kaitses hästi vastu pidanud Kunda meeskond kätte võidetud edu siiski käest ei andnud ning viimasele perioodile mindi vastu seisul 55:54 SK KNT poolt vaadatuna. Kohtumise lõpp kuulus SK KNT meeskonnale, kes võitis veerandaja 25:15 ja kogu mängu numbritega 80:69.

Võitjate skoor jagunes väga ühtlaselt, enim skoori tegi Toomas Hain, kes viskas 14 punkti. Vinni Tammede resultatiivsemad olid Tristan Frederik Murumägi ja Karl-Gustav Kello – vastavalt 23 ja 17 punktiga.

SK KNT meeskond tõusis 6 võidu ja 4 kaotusega teisele kohale, Vinni Tammed jagavad 5 võidu ja 4 kaotusega 5.-6. kohta.