Marten Seepter

SK KNT oli lähedal Ilves Transpordi üllatamisele

Kundas sai korvpallipublik kaasa elada tõelisele põnevusheitlusele, kui esiliiga mängus oli kodumeeskond SK KNT lähedal võidule, kuid kaotas lõpuks napilt 73:70 Ilves Transpordile.

Tasavägiselt alanud kohtumises õnnestus kodumeeskonnal teha 13:3 vahespurt, mille tulemusel võideti esimene veerandaeg 26:16. Teisel perioodil kasvas SK KNT eduseis hetkeks juba 39:23-le, kuid poolajaks suutis Ilves Transport vahe 43:35-le vähendada.

Pärast puhkepausi jätkus mäng SK KNT kontrolli all, kuid kolmanda veerandaja lõpus suutsid külalised vabavisetest vahe kõigest neljale punktile (60:56) vähendada. Viis minutit enne kohtumise lõppu jõudis Ilves Transport 66:66 viigini ning mängu otsustav faas kujunes mõlemapoolsete võimaluste avantüüriks. Lõpuks võttis kogemuste toel siiski napi ja magusa võidu Ilves Transport.

Ühtlaselt skoori teinud võitjate parimana viskas Marten Seepter 13 punkti. Kaotajate resultatiivseimaks kerkis 25 punktiga Gert Press.

6st mängust 5 võitu kogunud Ilves Transport asub turniiritabelis 2. kohal. Kunda meeskonna saldoks on 3 võitu ja 4 kaotust, millega ollakse 4. kohal.