Andri Metsaru

SK KNT mängis Sõmeru vastu viimase veerandajaga võidu maha

Esiliigas oli võidule väga lähedal SK KNT meeskond, kes juhtis veel viimase perioodi eel 51:47, kuid mängis viimase veerandajaga võidu maha – Sõmerule lõpuks võõrsilt 67:60 võit.

Tasavägiselt alanud kohtumises suutis esimesena ohjad haarata Sõmeru, kes esimese perioodi 21:17 enda kasuks kallutas. Teine veerandaeg algas kahe vastastikkuse spurdiga – esmalt viskas kodumeeskond nelja minuti jooksul 7 vastuseta punkti ning pääses 24:21 juhtima, sellele vastas omakorda Sõmeru 10:0 spurdiga ning esimene poolaeg lõppes külaliste 34:30 vedamisel.

Teine poolaeg algas SK KNT meeskonnale väga hästi – 21:13 paremu kolmandal veerandajal viis nad viimaseks vaatuseks 51:47 juhtima. Neljandaks veerandajaks kodumeeskonnal aga enam püssirohtu ei jagunud, Sõmeru tegi kiirelt 8:0 spurdi ning enam tagasi ei vaadanud.

Ühtlaselt panustanud Sõmeru parimad olid Andri Metsaru 15 ning Asko Meiner ja Andres Saukas 14 punktiga. SK KNT resultatiivseimaks kerkis 17 punktiga Märt Ait.

Sõmerul on nüüd tabelis kirjas kaks võitu ja kaotus, SK KNT on neljast mängust võitnud ühe.