Märt Ait

SK KNT kasvatas võiduarvet Järva-Jaani vastu

Esiliigas võõrustas SK KNT liiga uustulnuk Järva-Jaani Gümnaasium/Peetri kooli meeskonda ning võttis suure 98:72 võidu.

Mängu algus kulges tasavägises rütmis kuni kodumeeskond kolme minuti jooksul tehtud 9:2 vahespurdi järel esimeseks puhkepausiks 26:19 juhtima pääses. Sarnaselt kulges ka teine veerandaeg – külalised olid poolaja lõpu eel vaid neljapunktilises kaotusseisus (37:33), kuid lasid siis Kunda mängijatel visata 8 vastuseta punkti ning 45:33 eduseisu asuda.

Kodumeeskond kontrollis asjade käiku ka kolmandal veerandajal, mille järel juhiti 73:61. Sel hooajal ka varem viimasel veerandajal “kustunud” Järva-Jaani meeskond ei suutnud needust murda ka sel korral – neli minutit enne kohtumise lõppu oli vahe vaid kümnepunktiline (73:63), kodumeeskond lõpetas mängu aga 19:2 spurdiga ning võttis suure võidu.

Ühtlaselt tegutsenud võitjate parim oli Märt Ait 29 punktiga, Toomas Hain lisas 17 punkti. Järva-Jaanil tegi skoori vaid 4 mängijat (!), parimatena Martin Talviste 36 ja Viljar Pennert 23 punkti.

SK KNT on viiest mängust kogunud kaks võitu, millega ollakse tabeli keskmik. Järva-Jaani on kaotanud kõik seni peetud viis kohtumist.