SK Aaspere jäi testturniiril ainsana võiduta

Testturniiri A-alagrupis pidas oma viimase mängu SK Aaspere meeskond, kes jäi võõrsil 84:71 alla Ilves Transpordile. Aaspere oli ainuke meeskond, kel jäi testturniiril võiduarve avamata.

SK Aaspere
SK Aasperel jäi testturniiril võiduarve avamata (foto: Ain Liiva)

Kodumeeskond haaras kohe algusest initsiatiivi ning asus juhtima. Seisult 13:9 tehti minuti jooksul 9:0 vahespurt ning pääseti ette juba 22:9. Esimese veerandaja lõpuks kasvasid Ilves Transpordi edunumbrid 34:18-le ning poolajapausiks oli vahe juba 54:33.

Võis eeldada, et mäng on sellega tehtud, kuid Aaspere mängijad arvasid teisiti. Väike-Maarja meeskonna turvaline edu hakkas vaikselt sulama ning viimaseks veerandajaks võitles Aaspere kaotusseisu vaid 7-punktiliseks – 65:58. Sellega oli aga külaliste jaks otsas, Ilves Transport viskas viie minuti jooksul 13 vastuseta punkti ning juhtis 78:58. Kohtumise lõpuks suutis Aaspere taas veidi lähemale tulla, kuid 84:71 kaotusest pääsu ei olnud.

Võitjate resultatiivseimad olid Indrek Aksel 23, Ants Rouhijainen 19, Rivo Täheste 18 ning Olev Soolep 15 punktiga. SK Aaspere poolel vastasid Rasmus Mägi 21, Magnar Martins 15 ning Martin Pent 14 punktiga.

Testturniiri viimases voorus läheb Ilves Transport 1. detsembril kell 19 kodusaalis vastamisi SK Rakke meeskonnaga.