Simuna Spordiklubi viskas 141 punkti!

Testturniiri B-alalgrupis püstitas Simuna Spordiklubi mitmeid Lääne-Virumaa Kossuliiga rekordeid ning purustas kohalikus derby‘s Simuna Ivaxi koguni 141:73!

Kaspar Põldmaa
Kaspar Põldmaa tabas Ivaxi vastu 10 kaugviset (foto: Ain Liiva)

Ühe meeskonna poolt visatud 141 punkti on Kossuliiga senise ajaloo suurim näitaja. Lisaks sellele tulemusele läheb Simuna Spordiklubi nimele veel üks rekord, mida igal meeskonnal tulevikus väga raske ületada – Ivaxi vastu tabati meeskonna peale 29 kaugviset! Kolmas rekord on omanäoline – neist 29st kolmepunktiviskest 2 saatis läbi korvirõnga vaid 11-aastane Kaarel-Gustav Põldmaa.

Kohtumise saatus otsustati juba esimesel poolajal, mille Simuna Spordiklubi võitis 62:42. Teisel poolajal mängiti kaitses aga isukamalt ning samas pandi rünnakul veelgi hoogu juurde. Viimase veerandaja eel näitas tabloo seisuks 99:58 ning kohtumise lõpuks 141:73.

Võitjate parimad olid 10 kolmepunktivset tabanud Kaspar Põldmaa 34 ning Alo Põldmaa 30 punktiga, Ivaxi poolel viskas pea pooled meeskonna punktid Eerik Sillamaa, kes kogus 33 punkti.

See võit Simuna SK B-alagrupis kolmandale kohale (2 võitu ja 1 kaotus), Simuna Ivax on hooaega alustanud kolme kaotusega ning on hetkel viimasel pügalal.