Simuna Spordiklubi

Simuna õpetas karikafinaali eel Tarvast

Meistriliiga avaringi viimases kohtumises andis Simuna Spordiklubi valusa õppetunni RSK Tarvas meeskonnale, alistades põhitegijatele puhkust andnud külalised kindlalt 88:66.

Sotid tehti selgeks kohe avaperioodiga, mille Simuna 30:16 võitis. Teisel veerandajal kasvas vahe veel viie punkti võrra – poolajaks säras tablool seis 49:30.

Kodumeeskond ei jätnud vastasele ka teisel poolajal. Kolmas veerandaeg võideti 24:12 ning kasvatati vahe juba 31-punktiliseks (73:42). Kohtumise lõpus suutsid Vaido Rego hoolealused küll vahet veidike vähendada, kuid suurest kaotusest pääsu ei olnud.

Simuna võit muutis niigi tiheda tabeliseisu veelgi huvitavamaks. Lisaks täna platsil käinud meeskondadele kogusid esimeses ringis 2 võitu ja 4 kaotust ka RLV Massive ja Lüganuse. Seega, need neli meeskonda jagavad kohti 4.-7.