Simuna Ivax

Simuna Ivax purustas Järva-Jaani

Esiliigas sai ülekaaluka võidu Simuna Ivax, kes oli 112:54 üle Järva-Jaani Gümnaasium/Peetri koolist.

Kodusaalis mänginud Ivax pani jõuvahekorrad paika juba esimese kümne minutiga, mis kallutati enda kasuks koguni 31:8. Teisel veerandajal suutis kodumeeskond veelgi vahet suurendada ning poolajapausile mindi juba 36 punktilises eduseisus – 61:25.

Teise poolajal jätkasid võõrustajad täiskäigul – ise visati 51 punkti ning vastastel lubati vastata 29’ga. Kokkuvõttes andis see ülekaaluka 112:64 võidu.

Võitjate parimana kogus Erkki Sillamaa 32 punkti, Helari Sirelpuu lisas 19 ning Eerik Sillamaa 18 punkti. Kaotajate resultatiivsem oli 18 punktiga Karl Gustav Alba.

Teises ringis võitmatuna püsiv Simuna Ivax on nüüd kogunud 9 võitu ja 7 kaotust, millega on tõustud juba 5. kohale. Seejuures on kohtadel 2.-4. olevatel võistkondadel kirjas vaid üks kaotus vähem. Järva-Jaani Gümnaasium/Peetri kool on jätkuvalt 10. kohal, olles võitnud 4 ning kaotanud 12 kohtumist.