RLV Massive esimesena karika poolfinaalis

Karikavõistlustel jõudis esimese meeskonnana poolfinaali RLV Massive, kes alistas Võsu ka teistkordselt. Avakohtumise 107:76 võitnud Massive pani võõrsil oma paremuse maksma tulemusega 85:65.

RLV Massive
RLV Massive alistas Võsu ning edenes karikavõistluste poolfinaali (foto: Ain Liiva)

Viimases neljas kohtumises 100 punktini jõudnud RLV Massive alustas sel korral rahulikumalt ning avaperioodi järel juhiti Võsu vastu 18:9. Teisel veerandajal näitas kodumeeskond küll kõvasti hambaid, kuid poolajapausile mindi siiski Haljala pallurite 40:27 juhtimisel.

Võrdsete heitlus jätkus ka teisel poolajal, kui Võsu meeskonna kolmanda veerandaja 16:15 paremus viis võistkonnad viimasele perioodile seisul 55:43. Kohtumise lõpus pani RLV Massive aga täiskäigu sisse ning kostitas vastast 30 punktiga ning võits 85:65. Kahe kohtumise kokkuvõttes pääses RLV Massive seega karikavõistluste poolfinaali 51-punktilise paremusega.

Võitjate ridades jõudis viis mängijat kahekohalise punktiskoorini, parimana tõi Sander Karro 16 punkti. Võsu võistkonna parimad olid Aleks Traumann ja Karl Erich Orgusaar 19 punktiga.

Nelja parema hulgas läheb RLV Massive vastamisi Simuna Spordiklubi ja Ekonet Eesti veerandfinaali võitjaga.