RLV Massive astus suure sammu poolfinaali suunas

Kossuliiga meistriliiga veerandfinaalis alistas RLV Massive võõrsil Simuna SK suurelt 83:60. Kuna edasi pääseb kahe kohtumise kokkuvõttes, võib öelda, et Massive on juba ühe jalaga poolfinaalis.

Roman Konontšuk
Roman Konontšuk vedas RLV Massive’i suure võiduni (foto: Ain Liiva)

Mängu alguses oli domineerivamaks pooleks Simuna, kes isuka tegutsemise tulemusel suutis avaveerandi 22:18 võita. Tasavägine mäng jätkust veel ka teisel veerandajal, kuid Massive hakkas vaikselt ohje enda kätte haarama. Poolajapausile mindi Haljala meeskonna minimaalsel 46:45 eduseisul.

Teisel poolajal pani Massive sisse järgmise käigu ning enam tagasi ei vaadatud. Rünnakul suudeti ise tegutseda resultatiivselt ning Simuna meeskond hoiti mõlemal veerandajal alla 10 punkti. 37:15 ülekaal teisel poolajal andis külalistele lõpuks 23-punktilise võidu ning jätab korduskohtumiseks Simunale vaid üsna teoreetilise võimaluse.

Võitjate resultatiivseimad olid Roman Konontšuk 22, Cristo Kens 18 ning Aron Kuusik 15 punktiga. Simuna SK parim oli viie veaga pingile langenud Ainar Villers 21 punktiga, Sigmar Kadastik lisas 16 punkti. Tagasihoidlikuks jäi Simuna suurima skooriküti Kaspar Põldmaa panus, kes kogus 8 punkti.

Simuna SK
Simuna meeskond on korduskohtumise eel raskes seisus (foto: Ain Liiva)

Edasipääseja selgub neljapäeval 13. aprillil kell 19:15 Haljalas algavas mängus. Selle veerandfinaali võitja läheb poolfinaalis vastamisi põhiturniiril teise koha saavutanud Väike-Maarja Päästekooli meeskonnaga.