RLV Massive astus suure sammu põhiturniiri võidu suunas

Meistriliiga liidrite duellis pani RLV Massive kodusaalis RSK Tarvas I meeskonna vastu oma paremuse maksma õnnestunud teise poolajaga, mille tulemusel alistati vastane 76:68.

RLV Massive
RLV Massive (foto: Ain Liiva)

Kohtumist paremini alustanud Tarvas võitis avaperioodi 24:19, kuid lasi kodumeeskonna poolajaks järele – puhkama mindi viigiseisul 34:34.

Teisel poolajal näitas RLV Massive kaitses head kvaliteeti ja haaras kontrolli oma kätte. Viimaseks veerandajaks pääses Haljala meeskond juhtima 56:51 ning kasvatas kohtumise lõpuks eduseisu veelgi.

Võitjate parimad olid Cristo Kens 23 ja Sander Karro 18 punktiga. Tarvase resultatiivseim oli 23 punktiga Ander Talu, Renato Lindmets lisas 18 punkti.

3 vooru enne põhiturniiri lõppu haaras RLV Massive Eesti Ööjooks Kossuliiga meistriliigas liidripositsiooni – 11st mängust on kogutud 9 võitu. Selle võiduga astuti suur samm põhiturniiri võidu suunas, kuid mitu rasket vastast (Väike-Maarja Päästekool, 1JVBr, Kadrina Karud) on veel ees. RSK Tarvas on kogunud ühe võidu vähem, millega hoitakse teist positsiooni.