RLV Massive

Kas Tarvale jääb finaaliuks taas suletuks? RLV Massive sai kordusmänguks 14-punktilise edu!

Eelmisel hooajal lõppes RSK Tarva meeskonna karikateekond juba avaringis, kui kaotati RLV Massive meeskonnale. Sel hooajal kohtuvad samad vastased poolfinaalis ning tänase mängu järel on Rakvere meeskonna finaalipääs ülimalt ahtake, sest kodusaalis kaotati seeria avalahing 73:87.

Viimasel paaril nädalal kahvatuid esitusi näidanud RLV Massive oli justkui ümber sündinud – kohtumist alustati isukalt ning veerandaja keskpaigaks rebiti ette 15:8. Hoogu ei võetud maha ka veerandaja teises pooles ning esimese perioodi lõpuks juhiti juba 29:18. Teise veerandaja keskpaigaks vähendas kodumeeskond vahe 33:30-le, kuid poolaja lõpp kuulus taas Haljala meeskonnale, kes pikaks puhkepausiks eduseisu 52:34-le kasvatas.

Kolmandal veerandajal pingutas Tarvas kõvasti, et vahet tasa mängida ning jõudiski lähemale, kuid viimasele veerandajale mindi siiski vastu RLV Massive 9-punktilises (63:54) eduseisus. Kaheksa minutit enne kohtumise lõppu jõudis kodumeeskond korraks ka kuue punkti kaugusele, kuid külaliste kiirest 7:0 vastuspurdist Tarva mängijad enam ei toibunudki ning RLV Massive sai kordusmänguks soliidse 14-punktilise edu.

Võitjate ridades oli parimas hoos keskmängija Joonas Vaino 21 punktiga, Roman Konontšuk lisas 18 ning Ken Kuber 16 punkti. RSK Tarvas resultatiivseimad olid Erik Kaasik ja Mihkel Kurg 17 punktiga, Renato Lindmets lisas 16 punkti.

Seeria otsustav mäng peetakse järgmisel teisipäeval, 27. novembril kell 19:15 Haljala kooli võimlas, edasi pääseb parem meeskond kahe mängu kokkuvõttes.

Lääne-Virumaa Kossuliiga karikafinaal toimub reedel, 14. detsembril kell 19:00 Rakvere Spordikeskuses.