RLV Massive oli napilt parem Simunast

Meistriliiga kohtumises pusis Simuna Spordiklubi meeskond kõvasti, kuid lõpuks tuli siiski tunnistada RLV Massive nappi 71:66 paremust.

Simuna alustas kohtumist hästi, asudes veerandaja keskapigaks 14:6 juhtima. Siis kosusid ka külalised, kes esimese perioodi lõpuks vahe 19:18-le vähendasid. Teisel veerandajal hoidis kodumeeskond initsiatiivi ning kasvatas poolajaks eduseisu 38:32-le.

Teise poolaja alguses jõudis RLV Massive kahe kaugviske toel kiirelt 38:38 viigini, seejärel jäädi aga tervelt seitsmeks minutiks “kuivale” ning Simuna pääses taas juhtima – viimase veerandaja eel näitas tabloo seisuks 50:46. Veel viis minutit enne kohtumise lõppu juhtis kodumeeskond 58:52, seejärel tegi RLV Massive aga 10:0 spurdi, mille tulemusel võeti lõpuks magus 71:66 võit.

Võitjate parimaks kerkis 20 punktiga Ken Kuber, Cristo Kens lisas 17 punkti. Simuna poolel vastas Eerik Sillamaa 17 punktiga.

Mõlemal meeskonnal on kirjas kolm kaotust, RLV Massive on teeninud kaks ning Simuna ühe võidu, millega ollakse tabelis vastavalt 4. ja 7. kohal.