Cristo Kens

RLV Massive alustas hooaega võiduga Lüganuse üle

Meistriliiga mullune hõbe RLV Massive alustas uut hooaega kodumänguga liiga uustulnuk Lüganuse vastu. Kinnises mängus oli veel kolm minutit enne lõppu vahe vaid viis punkti, lõpuks võeti aga numbriliselt kindel 67:55 võit.

Tasavägiselt alanud kohtumises oli kerge initsiatiiv ja edu kodumeeskonna käes, kuid Lüganuse jõudis viimasel minutil 12:12 viigini. RLV Massive lõpetas aga esimese perioodi kahe kiire tabamusega ning pääses 17:12 juhtima.

Teise veerandaja algul suutsid külalised küll hetkeks kaotusseisu kahepunktiliseks vähendada, kuid Haljala mängijad vastasid kolme minuti jooksul 10:0 spurdiga, mis nad 27:15 ette viis. Lüganuse siiski käega ei löönud ning jõudis poolajaks taas viie punkti kaugusele (30:25).

Samaväärne jõudude vahekord püsis ka teisel poolajal – kodumeeskond suutis vahepeal vahet kasvatada, kuid Lüganuse tuli taas lähemale. Neli minutit enne normaalaja lõppu näitas tabloo RLV Massive eduseisuks vaid 56:51, seejärel mindi aga otsustavalt oma teed ning kasvatati lõpuvileks vahe kahekohaliseks.

Massive’i ridades jõudis kolm meest kahekohalise punktiskoorini – Cristo Kens viskas 19, Ken Kuber ja Sander Karro 14 punkti. Lüganuse poolel vastasid Erik Raud 17 ning Germo Reimer 15 punktiga.