RLV Massive alistas Tarva 29 punktiga

Valitsev karikavõitja RSK Tarvas on meistriliiga põhiturniiril tõsises hädas – viimati kaotati võõrsil kindlalt 88:59 RLV Massive meeskonnale.

Kolme minuti järel säras tablool 6:6 viik, seejärel tegi kodumeeskond vahespurdi ning asus 19:9 juhtima. Veerandaja lõpus suutis ilma kogenuima kaardiväeta Tarvas kaotusseisu veidi tagasi mängida – teisele perioodile mindi seisul 24:19. Hea rütmi leidnud külalised jõudsid teise veerandaja keskpaigas ka 32:32 viigini, kuid poolaja lõpp kuulus RLV Massive meeskonnale, kelle 52:40 eduseisul pikemale puhkepausile suunduti.

Mängu saatus otsustati kolmanda veerandaja esimese nelja minutiga, mille järel RLV Massive juhtis juba 59:43. Viimase veerandaja eel oli vahe juba 72:50 ning kärises lõpuvileks koguni 29-punktiliseks.

Roman Konontšuk oli 22 punktiga võitjate resultatiivseim, Cristo Kens lisas 21 punkti. RSK Tarva ridades jõudis ainsana kahekohalise punktiskoorini Martin Laandu, kes viskas 16 punkti.

RLV Massive kerkis 4 võidu ja 4 kaotusega turniiritabelis neljandale kohale, seitsmest mängust vaid 2 võitnud RSK Tarvas jagab Simuna Spordiklubi meeskonnaga 6.-7. kohta.