BGM Ehitus

Rakvere Tööriistamarket šokeeris BGM Ehitust

Esiliigas lõhkas üllatuspommi viimase play-off koha nimel võitlev Rakvere Tööriistamarket, kes alistas koguni 86:57 põhitunriiri parima meeskonna BGM Ehituse.

Tööriistamarket asus kohtumist 9:2 juhtima, sellele vastas BGM Ehitus aga 13:2 spurdiga ning võitis esimese veerandaja 25:16. Külalised suutsid eduseisu hoida teise veerandaja seitsmenda minutini, siis vedas Kristofer Veismann Tööriistamarketi juhtima ning poolajale mindi juba Rakvere meeskonna 12-punktilises (48:36) eduseisus.

Teisel poolajal ei andnud Tööriistamarket Väike-Maarja meeskonnale enam mingit sõnaõigust – kolmanda veerandaja lõpuks kasvatati vahe 66:44-le ning lõpuvile kõlades säras tablool koguni 29-punktiline vahe.

Võitjate parimaks kerkis teist mängu järjest Kristofer Veismann, kes kogus enda saldosse 33 punkti. Hea mängu tegi ka Sten Küüsmaa, kes panustas võitu 29 punkti. Kaotajate parimana viskas Taimo Tiimus 19 punkti.

Põhituniiri võidu juba mõni voor tagasi kindlustanud BGM Ehituse jaoks kaotus midagi ei muutnud – 16 võidu ja 3 kaotusega edestatakse järgmiseid endiselt turvalise vahega. Rakvere Tööriistamarketi jaoks oli tegemist aga ülivajaliku võiduga, sest 8 võitu ja 11 kaotust annab hetkel turniiritabelis 8. ehk viimase play-off koha, kuid 9. kohal paiknev “meie toidukaubad” on samuti kogunud 8 võitu ning neil on üks mäng rohkem varuks.