Play-off koha eest võitlev Simuna SK sai tähtsa võidu

Meistriliiga play-off koha nimel võitlev Simuna SK sai tähtsa ja magusa võidu, kui kodusaalis alistati 1JVBr meeskond 90:72.

Erkki Sillamaa
Erkki Sillamaa oli Simuna SK parim 21 punktiga (foto: Ain Liiva)

Kodumeeskond alustas kohtumist hästi, asudes esimese veerandaja järel juhtima 26:19, poolajavileks kasvatati eduseis juba kahekohaliseks (41:31). Jõudude vahekord püsis samasugusena ka teisel poolajal – Simuna võitis kõik veerandajad ning kirjutas turniiritabelisse olulise võidu.

Väga meeskondlikult tegutsenud Simuna SK ridades kogus viis mängijat kahekohalise punktiskoori – Erkki Sillamaa 21, Virmo Tammemägi 16, Ainar Villers 15, Alo Põldmaa 14 ja Sigmar Kadastik 11 punkti. Jalavigastuse küüsis vaevleva liidri Sander Ramulita mänginud ajateenijate parim oli 21 punktiga Kevin Täpp, Johannes Välb lisas 18 ning Karl Soosalu 15 punkti.

Hooaja alguses võidult-võidule sammunud 1JVBr jaoks oli see 6 võidu kõrvale neljandaks kaotuseks, Simuna SK saldo on vastupidine. Selliste tulemustega hoitakse turniiritabelis vastavalt 3. ja 6. kohta.