Kristo Saage

Päästekool kindlustas võiduga poolfinaali koha

Meistriliiga esimene poolfinalist on Väike-Maarja Päästekool, kes kindlustas 86:55 võiduga Simuna Spordiklubi üle koha põhiturniiri kahe parema meeskonna seas.

Võõrustajad panid kohe avaminutitest täiskäigu sisse ning võitsid esimese veerandaja juba 27:11. Teisel poolajal mängupilt võrdsustus ning poolajale mindi seisul 40:22.

Jõuvahekorrad püsisid samaväärsed ka teisel poolajal, mille Väike-Maarja Päästekool kallutas enda kasuks 46:33. Kogu mäng seega kindlalt päästjatele 31-punktilise ülekaaluga.

Võitjate ridades oli taas suurepärases hoos Kristo Saage, kes tabas 10 kaugviset ning viskas 38 punkti. Simuna Spordiklubi poolel kerkis 13 punktiga resultatiivseimaks Karlis Karm.

Põhiturniiri võidu ja seeläbi play-off’iks parima asetuse saamise nimel võitlev Väike-Maarja Päästekool on voor enne põhiturniiri lõppu kogunud 11 võitu ja 2 kaotust. Simuna Spordiklubil on kirjas vastupidine saldo ning kaotus tähendab seda, et nende hooaeg lõppeb põhiturniiriga.