Kristo Saage

Päästekool alistas RLV Massive’i, Saagelt 47 punkti

Meistriliigas kasvatas võiduarvet Väike-Maarja Päästekool, kes Kristo Saage 47 punkti toel alistas RLV Massive meeskonna 93:76.

Korvide vaeselt alanud mängus suutis RLV Massive kodumeeskonda neli minutit “kuival” hoida ning asus 5:0 juhtima. Kristo Saage 15 järjestikkust punkti viisid veerandaja lõpuks siiski Päästekooli napilt 19:18 ette. Teisel veerandajal läks initsiatiiv kodumeeskonnale, kes vaikselt aga kindlalt eduseisu kasvatama hakkas ning poolajaks eduseisu kaheksale punktile (43:35) kasvatas.

Kolmandal veerandajal oli vahe korraks juba ka 14-punktiline (62:48), kuid RLV Massive võttis taas lähemale ja kohtumise viimast vaatust alustati seisult 66:57. Veel kuus minutit enne kohtumise lõppu näitas tabloo seisuks 72:63, seejärel läksid võõrustajad aga lõplikult oma teed.

11 kaugviset tabanud Kristo Saage oli 47 punktiga üleplatsimees, Rauno Tikko lisas 16 punkti. RLV Massive resultatiivseim oli 17 punktiga Sander Karro.

Kaks vooru enne põhiturniiri lõppu kerkis Väike-Maarja Päästekool ainuliidriks, olles kümnest mängust võitnud kaheksa. 4 võitu ja 5 kaotust kogunud RLV Massive on neljandal kohal.